FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Twoje pytanie nie znalazło się na liście poniżej? Napisz do nas…

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny po zarejestrowaniu.

Wokół ARENY OSTRÓW zlokalizowane są parkingi płatne – płatność odbywa się w parkomatach (UWAGA – PARKING PODZIELONY JEST NA STREFY, NALEŻY UWAŻAĆ Z KTÓREGO PARKOMATU POBIERA SIĘ BILET). Na terenie miasta istnieją dwie Strefy Płatnego Parkowania, natomiast darmowe parkingi znajdują się kilka, kilkanaście minut spacerem. Wszelkie informacje dot. parkingów oraz mapa znajduje się w zakładce MAPA (tutaj).

Wokół ARENY OSTRÓW nie ma miejsca na pozostawienie autokarów. Autokary powinny kierować się na parking za Areną Ostrów wzdłuż ul. Kowalczyka, a w razie braku miejsc na parking przy Zespole Szkół Sióstr Salezjanek (https://goo.gl/maps/joCR2SHmiL6sriy68). Zalecamy wcześniej zostawić uczestników tryptyku w pobliżu Areny Ostrów, tj. przy ul. Wojska Polskiego (https://goo.gl/maps/UfwhxP27EmVuxB6i6) lub ul. Kowalczyka (https://goo.gl/maps/A6oW629Bt1Z4tpUX9). Wszelkie informacje dot. parkingów oraz mapa znajduje się w zakładce MAPA (tutaj).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w Arenie Ostrów konieczna jest rejestracja.

Tak, jest to konieczne ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w Arenie Ostrów oraz w przypadku warsztatu dla RODZIN konieczność zorganizowania opieki nad dziećmi.

Nie, nie organizujemy miejsc noclegowych dla przyjezdnych. Hotel POLONIA przygotował specjalną ofertę noclegową dla uczestników tryptyku z 20% rabatem – należy podać hasło: „Jak wygrać życie?”. Hotel znajduje się w sercu miasta – na Rynku.

HOTEL POLONIA
Rynek 34, 63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. recepcja: 62 735-14-37, 535-228-568
http://www.poloniahotel.pl/